Індивідуальні уроки водіння: як почати керувати автомобілем в місті?
Хочете навчитися водити машину, але не можете знайти того, хто навчить безаварійному керуванню? До ваших послуг команда інструкторів по водінню з багаторічним досвідом роботи, обладнаними для навчання автомобілями, міцними нервами, почуттям гумору та щирим бажанням зробити рух на дорогах безпечним. Ми навчаємо тих, хто вже має водійське посвідчення, а також тих, хто планує його отримати й хоче добре підготуватися до практичного й теоретичного іспитів. Наше головне завдання - навчити вас їздити впевнено. Наші інструктори пройшли відповідну атестацію, автомобілі обладнані для навчальної їзди. Ми займаємося з учнями "з нуля" і до рівня вдосконалення навичок керування.
Ми пропонуємо індивідуальні уроки водіння в Києві. Хороший інструктор по водінню - це талан для учня. Від того, хто і як вас навчатиме, залежить те, як у майбутньому ви будете керувати автомобілем. Тому важливо обрати наставника, який розумітиме можливості учня, пропонуватиме адекватні завдання й спокійно реагуватиме на помилки, виправляючи їх та досягаючи потрібного результату. Одне з наших головних завдань - навчити водінню по місту. Навчання керуванню, як і будь-які заняття, вимагають часу, але всі години, присвячені заняттям - це внесок у вашу безпеку на дорозі. Приватний інструктор по водінню надає учневі багато можливостей як під час вибору маршрутів, так і визначенні тривалості уроків.
Щоб задовольнити будь-які потреби наших учнів, ми розробили різні програми занять. Тим, хто ніколи не сидів за кермом, ми пропонуємо водіння авто для початківців. Для тих, хто давно не водив машину, розроблено курс відновлення навичок керування. Тим, хто почувається на дорозі впевненіше, ми допоможемо вдосконалити навички керування. Популярністю користуються уроки парковки, які включені до всіх програм навчання, включно із керуванням автомобілем для початківців. Наша команда інструкторів - це професіонали, для який важливий ваш результат. Бути водієм може кожен. Почніть їздити з нами!
Страх і невпевненість заважають спокійно їздити а кермом? Повірте, ми знаємо, як навчити вас не боятися й приймати правильні рішення на дорозі!

День в автошколі: Німеччина

Лівосторонній рух. Відчуй себе британцем ))

Як правильно крутити кермо. Навчає жінка!

Інструктор з керування автомобілем: вибір не просто наставника, а й психолога
StartDrive - це команда приватних інструкторів водіння зі стажем викладання від 7 років. Ми допоможемо вам стати хорошим водієм, навіть якщо хтось стверджує, що у вас нічого не виходить, навіть якщо ви самі вирішили, що керувати автомобілем - не для вас. Не має значення, скільки вам років. Ми готуємо до отримання водійського посвідчення підлітків, навчаємо тих, кому потрібно відновити навички водіння, тих, хто наважився навчитися керувати автомобілем у зрілому віці, тих, хто відмовився від ідеї керувати автомобілем після аварії або невдалого досвіду навчання, викладаємо керування авто для початківців.
На відміну від занять в автошколі, ви не будете обмежені в маршрутах для руху. Якщо вам важливо опанувати власний маршрут, наприклад, від дому до роботи, наш інструктор по водінню буде займатися з вами на цьому маршруті стільки, скільки знадобиться для пересування без страху та ризиків. Тому, хто почувається за кермом невпевнено, ми пропонуємо рух менш завантаженими вулицями Києва, і поступово ускладнюємо завдання. Інтенсивність і швидкість навчання завжди визначається індивідуально. Тому такий важливий досвід інструктора. Уроки водіння проводяться на автомобілях з "автоматом" та механічною коробкою передач.
Ми зацікавлені в тому, щоб ви справді добре керували автомобілем. Ми розуміємо, що від якості нашої роботи залежить безпека на дорозі та життя людей. Тому ми вимогливі до себе й намагаємося максимально зацікавити кожного учня, щоб мотивувати до навчання. Ми навчаємо вас приймати рішення, застосовувати знання теорії на практиці, швидко реагувати в дорожній ситуації. Ми допоможемо вам стати водієм "з нуля" і вдосконалити навички керування до рівня професіонала! Хочете подолати страх водити машину? Ми знаємо, як вас навчити не боятися й робити правильні рішення на дорозі.

Ви знаєте найлегший спосіб навчитися водити машину? Ми - знаємо. У цій справі важливі два фактори: хороший, досвідчений інструктор і хороший, обладнаний для навчання автомобіль. Ми маємо і те, й інше.

Знакомьтесь с нашими инструкторами.
Олександр
Олександр

Стаж водіння: 35 років
Стаж роботи інструктором: 4 роки
Автомобіль: Nissan Primera (АКПП)
Переконаний, що для хорошого інструктора немає учня, який не піддається навчанню. Спокій, почуття юмору та індивідуальний підхід до кожного учня гарантовані. Завдяки великому досвіду керування та досвіду викладання вміє передбачити реакції учнів у будь-яких ситуаціях.

Іван
Іван

Стаж водіння: 10 років
Стаж роботи інструктором: 4 роки
Автомобіль: Chevrolet Aveo (МКПП)
Охоче передає свої знання учням і завжди радіє, коли бачить досягнутий результат: "Приємно знати, що людина, яка ще кілька днів тому не вміла крутити кермо, тепер може керувати автомобілем". Учні цінують в ньому відповідальність і терплячість.

Богдан
Богдан

Стаж водіння: 24 роки
Стаж роботи інструктором: 5 років
Автомобіль: Volkswagen Bora (АКПП)
Тривалий час навчав інструкторів керування. Вважає свою професію особливою через необхідність бути психологом і до кожного учня знаходити індивідуальний підхід. Вміє прогнозувати поведінку учня на дорозі, переконаний, що навчити керуванню можна будь-кого.

ПРОГРАМИ НАВЧАННЯ
КЕРУВАННЯ АВТОМОБІЛЕМ "З НУЛЯ"

Рекомендується тим, хто взагалі ніколи не водив машину, сидів за кермом кілька разів або відмовився від ідеї керувати автомобілем після невдалого досвіду навчання.

 • Який автомобіль: заняття проводяться тільки на обладнаному для навчання автомобілі інструктора з механічною або автоматичною коробкою передач (за бажанням учня). Ми рекомендуємо пройти курс навчання на "механіці", навіть якщо в майбутньому ви плануєте водити машину на "автоматі".
 • Кількість занять: рекомендований мінімум - 20-30 занять; тривалість одного заняття - 90 хвилин.
 • Скільки коштує: від 300 грн. заняття.
 • При оплаті від 10 занять - знижка! Ви також можете подарувати повний курс навчання за програмою "Керування автомобілем "з нуля".
Докладніше
ВІДНОВЛЕННЯ НАВИЧОК КЕРУВАННЯ

Рекомендується тим, хто вже має водійські права, водив автомобіль раніше, але не має стійких навичок.

 • Який автомобіль: заняття проводяться на обладнаному для навчання автомобілі інструктора з механічною або автоматичною коробкою передач (за бажанням учня). Також можливе навчання на автомобілі учня.
 • Кількість занять: рекомендований мінімум - 10 занять, необхідна кількість занять визначається індивідуально; тривалість одного заняття - 90 хвилин.
 • Скільки коштує: від 300 грн. заняття.
 • При оплаті від 10 занять - знижка! Ви також можете подарувати повний курс навчання за програмою "Відновлення навичок керування".
Докладніше
ВДОСКОНАЛЕННЯ НАВИЧОК КЕРУВАННЯ

Рекомендується тим, хто вже має водійські права, але не має достатнього досвіду керування автомобілем.

 • Який автомобіль: рекомендується навчання на автомобілі учня. Також можливе навчання на автомобілі інструктора з механічною або автоматичною коробкою передач.
 • Кількість занять: рекомендований мінімум - 5 занять, необхідна кількість занять обговорюється індивідуально; тривалість одного заняття - 90 хвилин.
 • Скільки коштує: від 300 грн. заняття.
 • При оплаті від 10 занять - знижка! Ви також можете подарувати повний курс навчання за програмою "Вдосконалення навичок водіння".
«ПАРКУЄМОСЯ БЕЗ ПРОБЛЕМ»

Рекомендується тим, хто вже має права, їздить, але все ще невпевнено паркується.

 • Який автомобіль: рекомендується навчання на автомобілі учня.
 • Кількість занять: рекомендований мінімум - 2-3 заняття; тривалість одного заняття - 90 хвилин.
 • Скільки коштує: від 300 грн. заняття.
Докладніше
«ЇЗДИМО ЗА БУДЬ-ЯКОЇ ПОГОДИ»

Рекомендується тим, хто вже має права, але почувається невпевнено за кермом за поганих погодних умов або за необхідності їздити в темну пору доби.

 • Який автомобіль: рекомендується навчання на автомобілі учня.
 • Кількість занять: рекомендований мінімум - 2 заняття; тривалість одного заняття - 90 хвилин.
 • Скільки коштує: від 300 грн. заняття.
ПІДГОТОВКА ДО ОТРИМАННЯ ПРАВ З 17 РОКІВ

Рекомендується тим, кому вже є 17 і ще немає 18-ти, але права дуже хочеться отримати одразу після 18-річчя.

 • Який автомобіль: заняття проводяться тільки на обладнаному для навчання автомобілі інструктора з механічною або автоматичною коробкою передач (за бажанням учня). Ми рекомендуємо пройти курс навчання на "механіці", навіть якщо в майбутньому ви плануєте водити машину на "автоматі".
 • Кількість занять: рекомендований мінімум - 17 занять, тривалість одного заняття - 90 хвилин.
 • Скільки коштує: від 300 грн. заняття.
 • При оплаті від 10 занять - знижка! Ви також можете подарувати повний курс навчання за програмою "Підготовка до отримання прав з 17 років".
Докладніше
ІНДИВІДУАЛЬНЕ НАВЧАННЯ ТЕОРІЇ

Рекомендується тим, хто тільки починає водити автомобіль; тим, хто вже має права, але раніше не проходив відповідне навчання.

 • Кількість занять: рекомендований мінімум - 2 заняття по 60 хвилин.
 • Скільки коштує: визначається індивідуально
ВИВЧЕННЯ БУДОВИ АВТОМОБІЛЯ

Рекомендується водіям-початківцям, незалежно від статі, які бажають розібратися в роботі автомобіля й розуміти, як поводитися в ситуації, коли "щось не працює".

 • Кількість занять: рекомендований мінімум - 1 заняття; тривалість заняття - 90 хвилин.
 • Скільки коштує: 150 грн.
Докладніше
ПРОГРАМА ПІДГОТОВКИ АВТОІНСТРУКТОРІВ

Ви любите автомобілі?
Ви легко знаходите контакт з різними людьми?
Вам подобається передавати свій досвід іншим?
Ви хочете, щоб рух на дорогах був більш безпечним і готові бути наставником для тих, хто бажає стати хорошим водієм?
Наша команда - це ваш старт у нову професію.

Вимоги до майбутнього автоінструктора:

 • наявність водійських прав відповідної категорії та підтверджений стаж керування автомобілем від 3-х років;
 • знання нормативних документів і готовність отримувати додаткові навички, зокрема, оволодіти методикою практичного навчання керуванню автомобілем;
 • стійкість до стресів.
Наявність власного автомобіля не обов"язкова!
СЕРТИФІКАТИ НА НАВЧАННЯ
 • СЕРТИФІКАТ на проходження програми "КЕРУВАННЯ АВТОМОБІЛЕМ «З НУЛЯ»"
 • Кількість занять: 25 занять по 90 хвилин
 • Вартість сертифіката: 5750грн.
ЗАМОВИТИ СЕРТИФІКАТ
 • СЕРТИФІКАТ на проходження програми "ВІДНОВЛЕННЯ НАВИЧОК КЕРУВАННЯ"
 • Кількість занять: 10 занять по 90 хвилин
 • Вартість сертифіката: 2499грн.
ЗАМОВИТИ СЕРТИФІКАТ
 • СЕРТИФІКАТ на проходження програми "ВДОСКОНАЛЕННЯ НАВИЧОК КЕРУВАННЯ"
 • Кількість занять: 5 занять по 90 хвилин
 • Вартість сертифіката: 1399грн.
ЗАМОВИТИ СЕРТИФІКАТ
 • СЕРТИФІКАТ на проходження програми "ПІДГОТОВКА ДО ОТРИМАННЯ ПРАВ З 17 РОКІВ"
 • Кількість занять: 17 занять по 90 хвилин.
 • Вартість сертифіката: 4099грн.
ЗАМОВИТИ СЕРТИФІКАТ
ВІДГУКИ
Юрий 03.07.2017 17:16
Хочу похвалить инструктора Дмитрия. Получил права несколько лет назад, после занятий с инструктором из автошколы остались плохие воспоминания, поэтому к нему обращаться не стал. Когда появилась машина, просто стал искать, у кого позаниматься. С Дмитрием проездил десять занятий на машине с мкпп с "вторыми педалями", а потом еще два занятия на моей. Заниматься было легко, инструктор очень ответственно подходит к своей работе, хорошо понимает ученика и на все вопросы отвечает по сути. Особого страха вождения у меня не было, но нужно было вспомнить, как водить машину ))) Вспомнил )) Очень благодарен Дмитрию за качественное обучение. С радостью буду рекомендовать хорошего инструктора!
Таня 17.05.2017 15:50
Прошло более двух месяцев с момента обучения в автошколе, а я только собралась оставить отзыв. Самые тёплые воспоминания о автошколе. Дмитрий - чудо-инструктор, мастер своего дела и огромный молодец. Всегда найдёт подход к каждому будущему водителю:) Спасибо Вам огромное за терпение и понимание. Приятный в общении, тактичный, с хорошим чувством юмора. На практике: учит чувствовать себя уверенно за рулём, прогнозировать ситуацию на дороге, быстро принимать правильные решения. С каждым занятием, незаметно для себя становишься все более уверенным и реально растешь.
Виктория 18.04.2017 14:46
Здравствуйте всем кто решил научиться водить машину и сейчас находится в поиске инструктора...на данный момент я еще не закончила обучение и занимаюсь с Виталием. Год назад когда я получала права я занималась с инструктором от другой автошколы...отработав 10 занятий которые были для меня скорее пережить и что бы скорее закончились...я так и не получила хоть каких то либо навыков и хуже всего начала думать что у меня вобще ни чего не получается и не получится...так вот после 5 занятий с Виталием я перестала бояться прохожих, машин, мы выбираем маршруты которые мне нужны для моей жизни...работа, магазин...это по моей просьбе...и сложные которые выбирает Виталий...сейчас учимся парковаться , ездим на площадку. И каждое занятие я жду с нетерпением!
Валерия 06.04.2017 16:09
Долго собиралась учиться водить машину, потому что боялась, но было очень нужно, так как живу под Киевом и неудобно ездить маршрутками. Инструктора Виталия посоветовала соседка, которая у него занималась. Если честно, я даже не ожидала, что меня можно научить водить ))) Училась на "механике", педали впервые увидела в машине у инструктора. Я не преувеличиваю, действительно первый раз села за руль. Сначала занимались на площадке, а потом как-то так внезапно выехали в город, и оказалось, что даже такое трусливое существо как я, при правильном подходе можно научить ездить. Если я что-то не понимала, инструктор всегда терпеливо отвечал на вопросы, ни разу не крикнул на меня, даже когда я сама на себя была готова наорать. если что-то было по теории не понятно, все объяснял. В общем, поставленная цель достигнута, хотя занималась я долго, так как было сначала очень страшно. Оказывается, все возможно, если инструктор хороший. Спасибо большое за полезные и легкие уроки!
Оля 04.04.2017 23:57
Дуже сподобалося все в заняттях, інструктор їздив зі мною по моєму маршруту на роботу, як мені було треба, було дуже корисно. Зараз можу їздити нормально сама. Дякую за хороше навчання.
Елена 03.04.2017 11:54
НАчинала учиться водить с начала, раньше не водила. Очень понравилось, занималась с инструкторами Димой и Виталием, но сначала было страшно ездить по городу. А вообще все очень удобно, по времени можно было выбрать. Занималась на автомате, но можно было и на механической коробке. очень понравилось, результат хороший. Очень рекомендую всем, кто в себе не уверен за рулем.
Залишити відгук