Інструктор водіння в Києві - найбільш цивілізований спосіб навчитися пересуванню столичними вулицями без зайвого стресу й паніки. Водіння в місті - основа навчання, що вимагає високої кваліфікації викладача, його готовності до екстремальних ситуацій на дорозі, хорошого технічного стану автомобіля. Ми робимо все для того, щоб заняття з водіння проходили для учня легко, без напруження. Крім їзди по місту, приватний інструктор проводитиме уроки на навчальному майданчику, проведе уроки паркування, розпланує заняття з відновлення навичок керування, допоможе побороти страх водіння в різних дорожніх ситуаціях. Залежно від побажань учня, уроки автокерування проводяться на "механіці" або "автоматі".

Інструктор з водіння: знайомтеся з тими, хто навчить керувати автомобілем!

Олександр
Олександр

Стаж водіння: 35 років
Стаж роботи інструктором: 4 роки
Автомобіль: Chevrolet Aveo (МКПП)
Переконаний, що для хорошого інструктора немає учня, який не піддається навчанню. Спокій, почуття юмору та індивідуальний підхід до кожного учня гарантовані. Завдяки великому досвіду керування та досвіду викладання вміє передбачити реакції учнів у будь-яких ситуаціях.

Іван
Іван

Стаж водіння: 10 років
Стаж роботи інструктором: 4 роки
Автомобіль: Chevrolet Aveo (МКПП)
Охоче передає свої знання учням і завжди радіє, коли бачить досягнутий результат: "Приємно знати, що людина, яка ще кілька днів тому не вміла крутити кермо, тепер може керувати автомобілем". Учні цінують в ньому відповідальність і терплячість.

Богдан
Богдан

Стаж водіння: 24 роки
Стаж роботи інструктором: 5 років
Автомобіль: Nissan Primera (АКПП)
Тривалий час навчав інструкторів керування. Вважає свою професію особливою через необхідність бути психологом і до кожного учня знаходити індивідуальний підхід. Вміє прогнозувати поведінку учня на дорозі, переконаний, що навчити керуванню можна будь-кого.