Вивчення будови автомобіля

Кому рекомендується?
Водіям-початківцям, незалежно від статі, які бажають розібратися в роботі автомобіля та зрозуміти, як поводитися в ситуації, коли "щось не працює".
Навіщо це потрібно?
Навіть якщо ви - дівчина з манікюром та йоркширським тер"єром, вам бажано мати хоча б базове уявлення про те, як влаштований автомобіль. Це не означає, що ви будете самостійного його ремонтувати, але буде краще, якщо ви знатимете, де у вашій машині двигун, куди заливати рідину для омивача скла і як працюють гальма...
Якщо ви "досвідчений користувач", наш спеціаліст з обслуговування автомобілів також охоче відповість на всі ваші запитання. Передбачаємо, що вони будуть непростими, але ми впораємося.
Хто мене вчитиме?
Заняття з вивчення будови автомобіля проводить один із наших інструкторів. Заняття проводиться на СТО.
Скільки це коштує?
Вартість заняття тривалістю 90 хвилин - 150 грн.
А якщо я ще не маю власного автомобіля?

Ми за додаткову плату допоможемо підібрати й придбати автомобіль на первинному або вторинному ринку. Якщо ви колись стикалися з необхідністю обирати автомобіль, то знаєте, скільки проблем і неприємних несподіванок можуть очікувати на покупця. Ми можемо вибрати для вас автомобіль в будь-якій ціновій категорії, попередньо провівши технічну експертизу та перевірку документів.