Підготовка до отримання прав з 17 років

Так справді можна?
Можна! Українське законодавство дозволяє навчання водінню з 17-ти років. Навчатися можна тільки на спеціально обладнаному автомобілі і лише в супроводі атестованого інструктора. Тому тобі потрібні саме ми.
Як це буде відбуватися?
- Навіть якщо дорослі вже кілька разів давали тобі змогу сидіти за кермом, заняття почнуться на закритому навчальному майданчику. Заняття будуть проходити тільки на спеціально обладнаному автомобілі. Кількість занять визначається індивідуальоно, як і те, скільки часу доведеться провести на навчальному майданчику. Найімовірніше, майданчик - це не надовго :)
- Під час першого заняття з інструктором ти обговориш мінімальну рекомендовану кількість занять.
- Опанувавши базові навички керування автомобілем, ти почнеш їздити менш завантаженими вулицями міста.
- Із кожним наступним заняттям завдання буде ускладнюватися.
- Паралельно ти опануєш навички паркування і здобудеш інші необхідні для безпечного руху знання.
- Ми радимо тобі пройти кілька індивідуальних занять з теорії керування автомобілем. Якщо ти придбаєш сертифікат на повний курс навчання за цією програмою, одне заняття з теорії отримаєш у подарунок.
- Їздити на будь-якому іншому автомобілі, крім обладнаного для навчання, тобі не рекомендується до моменту отримання водійських прав. Щойно ти їх отримаєш, ми з радістю проведемо з тобою ще кілька занять без літери "У" на автомобілі!
Хто мене навчатиме?
Познайомся з нашими інструкторами.
Як довго потрібно займатися?
Для підготовки до отримання прав з 17 років ми рекомендуємо 17 занять тривалістю 90 хвилин.
Скільки це коштує?
Вартість одного заняття тривалістю 90 хвилин - від 300 грн.
Купуючи сертифікат на повний курс навчання за програмою "ПІДГОТОВКА ДО ОТРИМАННЯ ПРАВ З 17 РОКІВ", ти заощаджуєш 1001 грн.! [перехід на сертифікат "Підготовка до отримання прав з 17 років"]
Водити машину - велика відповідальність. Ми допоможемо тобі керувати автомобілем безпечно і приймати правильні рішення на дорозі!