Азбука керування

водіння автомобіля для початківцівКому рекомендується навчання за програмою "Азбука керування"?
Програма "Азбука керування" - це уроки керування авто для новачків. Залежно від того, який автомобіль обрано для навчання - з автоматичною або механічною коробкою передач - кількість рекомендованих уроків водіння для початківців варіюється від 10 до 20. Ми рекомендуємо займатися за програмою "Азбука керування" тим, хто взагалі ніколи не керував автомобілем, сидів за кермом кілька разів або відмовився від ідеї навчатися керуванню після невдалого досвіду навчання. Уроки водіння автомобіля для початківців проводяться тільки на обладнаному автомобілі інструктора з механічною або автоматичною коробкою передач (за бажанням учня). Ми рекомендуємо пройти курс навчання на "механіці", навіть якщо в майбутньому ви плануєте водити машину на "автоматі". Навчання водінню автомобілю для початківців - найскладніше завдання, але водночас і найцікавіше. Інструктори з керування в команді StartDrive підходять до навчання новачків відповідально: ми розуміємо, що від того, яким буде перший урок водіння, залежить подальший успіх занять і значною мірою те, чи стане сьогоднішній учень хорошим водієм.
Перше водіння: навчаємося рушати на "механіці" або одразу їдемо на "автоматі".
Перші заняття з керування для багатьох учнів - найскладніші, особливо для тих, хто ніколи не керував автомобілем раніше і навчається "з нуля". Опанувати ази керування можна в кілька етапів:
- Якщо ви раніше ніколи не керували автомобілем, перші кілька занять проходитимуть на навчальному майданчику і лише не спеціально обладнаному автомобілі. Кількість таких занять визначається індивідуально. На першому уроці ви отримаєте роздруковані рекомендації, які являють собою покрокову інструкцію для новачків за кермом.
- Для тих, хто обрав навчання на автомобілі з акпп, перше керування часто відбувається в умовах міста на вулиці без інтенсивного руху, або на навчальному майданчику.
- Під час першого заняття ви з інструктором водіння обговорюєте мінімальну рекомендовану вам кількість занять.
- Опанувавши базові навички керування автомобілем і навчившись рушати на механіці, ви починаєте рух найменш завантаженими вулицями міста.
- Паралельно ви отримуєте уроки паркування й опановуєте інші необхідні для безпечного руху знання.
- Якщо виникає необхідність, ви можете окремо пройти кілька індивідуальних занять з теорії пдр.
- Поступово ви звикаєте до автомобілю та руху, за бажання кілька занять на завершення курсу можете пройти на своєму автомобілі. Однак більша частина курсу керування авто для новачків проводиться на автомобілі інструктора з механічною або автоматичною коробкою передач.
З чого почати керування автомобілем? З вибору інструктора!
Усі інструктори керування в нашій команді відповідально підходять до виконання своїх обов’язків і намагаються зробити кожне заняття комфортним і легким для учня.
Познайомтеся з нашими інструкторами.
Скільки часу потрібно, щоб навчитися керувати автомобілем?
Якщо раніше ви ніколи не керували автомобілем, рекомендований мінімум для вас - від 10 до 20 занять тривалістю від 60 хвилин на автомобілі з мкпп і 10-15 занять на автомобілі з акпп.
Ціна уроків.
Вартість одного заняття тривалістю 60 хвилин - від 250 грн. на "механіці" та від 300 грн. на "автоматі".
Купуючи сертифікат на повний курс навчання за програмою "АЗБУКА КЕРУВАННЯ", ви отримуєте знижку!

Час і гроші, витрачені на навчання водінню - це ваш внесок у власну безпеку на дорозі!