Видіти за кермом правильно не менш важливо, ніж знати правила дорожнього руху й бути уважним на дорозі. І цього теж потрібно навчитися, щоб бути хорошим водієм.
 
Для краси, ручності та комфорту: жіночі автомобільні аксесуари можуть бути не тільки гарними, а й корисними в дорозі.
 
Керувати автомобілем на "автоматі" простіше, ніж машиною з механічною коробкою передач. Але це не означає, що не треба вчитися водити.
 
Коли і кому потрібні приватні уроки керування? На які критерії орієнтуватися, обираючи інструктора для індивідуальних занять? Наші поради допоможуть тим, кому потрібна практика керування.
 
Як їздити на "автоматі"? Дуже легко. Принаймні, так заведено вважати. Тому багато хто віддає перевагу навчанню на акпп. Ми розповімо, як обрати автомобіль для навчання і чому віддати перевагу: акпп чи мкпп.
 
Спочатку здається, що це майже неможливо. Але досвідчений інструктор допомагає пройти всі "кола пекла" і підказує найзручніший спосіб навчитися водити машину на "механіці". Вимоги до учня - відвідувати заняття та мати бажання навчитися
 
Керувати автомобілем в сніг, ожеледицю або туман - мистецтво, яке слід опанувати під керівництвом досвідченого інструктора водіння, щоб впевнено почуватися на дорозі за будь-якої погоди.
 
Покрокова інструкція для тих, хто обожнює псувати іншим життя.
 
Перший урок водіння для багатьох дуже хвилюючий. Особливо це стосується тих, хто взагалі ніколи не водив автомобіль. Однак деяких засмучує, що перші заняття з інструктором з навчання керуванню проводяться на майданчику: хочеться їздити "по-справжньом
 
Розіграш проведено, переможців названо. Переможцям відправлено призи, і малеча вже тішиться одержаним подарункам від команди інструкторів StartDrive. Очікуйте на нові конкурси та розіграші!
 
Будь-яке якісне навчання коштує грошей, в тому числі - навчання водінню. Практика водіння - це найдорожча частина навчального процесу.
 
Незалежно від того, чи вміє мама керувати автомобілем, діти готові стати водіями - принаймні, якщо йдеться про радіокерований автомобіль!
 
Багато людей добре водять машину, але при цьому не вміють передавати свої знання іншим, тобто, навчати керуванню. Поговоримо про те, хто може стати інструктором з керування.
 
Більшість розуміє, що навчання керуванню краще починати з професійним інструктором на його автомобілі - не має значення, "автомат" це, чи "механіка". Але дехто все ж таки запитує, навіщо?
 
Більшість вважає, що користуватися ременем безеки на задньому сидінні в автомобілі не потрібно, бо це безпечні для пасажирів місця.
 
Простий спосіб зменшити травматизм на дорозі - змінити звичку... відчиняти двері.
 
Як би ви сприйняли таку ідею: винуватці ДТП діляться з учнями автошкіл своїм досвідом і застегірають від помилки майбутніх водіїв? У Німеччині така практика вже визнана ефективною.
 
Існують певні стереотипи щодо того, як поводяться інструктори керування під час уроків з учнями. Ми хочемо знати, наскільки стереотипи відповідають дійсності, і що інструкторам справді варто змінити в своїй поведінці.
 
Якщо ви, вперше сівши за кермо, відчули себе так, ніби керувати автомобілем все життя, ця історія не про вас. Поговоримо про тих, для кого керування автомобілем від початку було пов’язано зі страхом.
 
Кожен нинішній водій колись сів за кермо вперше. Як було вперше за кермом, і наскільки легко (чи важко) було почати водити машину, розповідають колишні учні.
 
Багато хто вважає, що в цьому немає нічого складного. При цьому знайти точну відповідь на запитання, як навчитися водити машину можна, лише почавши це робити.
 
Давайте пограємо в гру: будемо вважати, що всі водійські посвідчення громадяни України отримали, склавши спочатку теоретичний іспит, а потім практичний, попередньо відвідавши уроки керування й повчивши теорію. А тепер - питання...
 
Багато хто легковажно обирає спеціаліста, що навчає керуванню автомобілем. Вважається, ніби навчити керувати може будь-який інструктор. Помилковість цієї думки особисто перевірили учні, змушені шукати інструктора після закінчення автошколи.
 
Словосполучення "школа керування" не завжди означає місце, де навчають водити машину. Навчання керуванню автомобілем відбувається переважно в автомобілі. Заняття з теорії обмежуються зубрінням білетів для складання іспиту. Про яку "школу&am
 
Батько? Чоловік? Брат? Друг? Хто зазвичай навчає керувати автомобілем? Чи завжди добре вчитися водити з родичем? І чому інструктор з водіння - це для навчання практики керування краще, ніж просто "людина, яка водить машину"?
 
Ну, як сказати... Наберіть в гуглі "страшно водити машину" або "боюсь водити машину", і побачите, як багато сестер по нещастю намагаються знайти у пошуковику спосіб вирішити цю проблему.
 
Знаєш, про що йтиметься, так? Можливо, у твоєму житті теж такий був: кричав через будь-яку дрібну помилку, вимагав робити те, про що ти гадки не маєш, називав дурепою, казав, що твоє місце на кухні...
 
З точки зору здорового глузду та звичайної людської логіки, можна передбачити, що інструктор з водіння, який говорить про все на світі, може поспілкуватися з учнем і про штрафи. Але він не зобов’язаний.
 
Вміти завести машину й їздити прямо - не означає вміти керувати автомобілем. Новачки розуміють це, коли перед ними постає нове завдання: водіння в місті.
 
Навіть в межах одного міста уроки водіння можуть значно відрізнятися за ціною. Проаналізуємо ситуацію в Києві й дізнаємося, скільки це коштує в Європі.