Чого не повинен робити інструктор з навчання керуванню? Відповідь - за учнями.

Кожен, хто колись навчався керуванню, пам’ятає, як поводилася людина, що викладала ази керування автомобілем. Не факт, що це обов’язково був інструктор водіння. Декого вчив батько, дядько, брат або чоловік. Але все ж більшість навчалася саме зі спеціалістом, який робить це професійно й за гроші. Спілкуючись з учнями - колишніми й нинішніми, а також з інструкторами - мимохіть довелося замислитися про те, що інструктори не завжди знають, що саме в них дратує учнів. Добре, якщо учень напряму сказав інструкторові, що його не влаштовує. А якщо просто відмовився від занять без пояснень? Діапазон вимог учнів до інструкторів виявився, як з’ясувалося, досить широкий. Професіоналізм та досвід роботи - звичайно, обов’язкові. Але є й інші очікування. Наприклад, інструктор з керування, за очікуваннями учнів, не повинен слухати в машині шансон під час занять. Однак музика заважає не всім. Натяки інтимного характеру - ось стовідсоткове "ні" для представниць жіночої статі, які прийшли на заняття з керування. Є й інші моменти в поведінці, котрі учні, незалежно від статі, вважають неприпустимими.

Щоб з’ясувати, що найбільше дратує учнів в інструкторах керування, ми проводимо опитування, в якому може взяти участь кожен, хто будь-коли навчався керуванню або вчиться зараз. Результати опитування стануть основою рекомендацій для всіх інструкторів керування, з якими ми співпрацюємо.

інструктор по водінню вимоги


Зокрема, ми хочемо знати ваше ставлення до таких аспектів роботи інструктора з водіння, як


  • дисципліна та пунктуальність;
  • якість автомобіля та його оснащення;
  • манера спілкування з учнями.

Деякі питання допоможуть нам сформулювати категоричні «ні» для представників цієї професії - крім загальновідомих, згаданих вище.


Ми сподіваємося, що вибір інструктора з водіння більшість потенційних учнів робить не «наосліп". Як правило, багато хто намагається брати уроки керування автомобілем у тих, кого рекомендували знайомі або родичі. І все ж, для багатьох автоінструктор - це людина, про яку вони нічого не знають і не мають жодного уявлення про його професійну підготовку та моральні якості. У StartDrive ми намагаємося організувати роботу інструкторів таким чином, щоб будь-хто з тих, з ким ви будете займатися, справді відповідав кваліфікаційним та етичним вимогам більшості потенційних учнів.