Як навчитися водити машину, і при цьому не розоритися?

Чому люди наймають приватного інструктора водіння?

 1. Занять в автошколі виявилося недостатньо для оволодіння навичкою.
 2. Інструктор, з яким ви займалися в автошколі, не влаштовує (не склалося нормальних стосунків, був психологічний дискомфорт, інструктор кричав, не влаштовував автомобіль або місце занять).
 3. Після основних занять минуло багато часу, необхідно відновити навички керування.
 4. Ви опанували основні навички управління автомобілем, але впевненості немає, некомфортно почуваєтеся при керуванні по місту, тобто потрібні додаткові курси водіння.


Чи дорого коштує приватний інструктор по водінню?

Вартість занять з приватним інструктором залежить від кількох факторів:

 • тривалість заняття (45, 60, 90 хвилин); чим довше заняття, тим, відповідно, вище ціна
 • якість автомобіля (на стареньких ВАЗах займатися зазвичай дешевше, ніж на іномарках, але чи збираєтеся ви в майбутньому водити такий автомобіль? Навіщо терпіти незручності, якщо можна одразу вчитися на сучасній, обладнаної для навчання машині?)
 • "автомат" або "механіка" (заняття на автомобілі з АКПП дорожче)
 • досвід та людські якості самого інструктора

У сфері навчання керуванню діє той же фактор, що і у всіх інших областях діяльності: хороше дешевим не буває.


Чим більше практики з водіння автомобіля потрібно, тим дорожче обійдуться заняття?

Взагалі так. Але якщо є можливість оплатити заняття з керування автомобілем "оптом", то чому б цього не зробити? Купуючи сертифікат StartDrive на навчання, ви гарантовано отримуєте безліч переваг.

додаткові курси керування

 1. Знижка "працює" при оплаті сертифіката від 5-ти занять по 60 хвилин. Якщо ви серйозно налаштовані, то п'ять занять використовуєте напевно. Якщо розумієте, що знадобиться більше занять, то можете придбати сертифікат на 10 уроків по 60 хвилин. Ми також пропонуємо за вигідною ціною сертифікати на 5 і 10 занять тривалістю 90 хвилин.
 2. Сертіфікати можна придбати на заняття на автомобілях з механічною або автоматичною коробкою передач - знижку ви отримаєте в будь-якому випадку!
 3. Вас буде навчати професійний інструктор з водіння.
 4. Ви будете займатися на автомобілі, обладнаному для навчання, тобто, заняття будуть безпечними для вас і проходимуть без зайвого стресу.

І не забувайте: НАШ СЕРТИФІКАТ - ЧУДОВИЙ ПОДАРУНОК ДЛЯ ЛЮДИНИ, ЯКА ДАВНО ХОТІЛА НАВЧИТИСЯ ВОДИТИ МАШИНУ!

Навіть на уроках керування авто можна заощадити! Чого ви чекаєте? Телефонуйте: (063) 029-23-99, (095) 105-30-77, або замовляйте сертифікат прямо на нашому сайті: ЗАМОВИТИ СЕРТИФІКАТ НА НАВЧАННЯ.


* Сертифікат діє протягом 90 днів від дати покупки.