Він що, хамло, чи просто всі інструктори кричать? ЧИТАТИ ТІЛЬКИ ЖІНКАМ!!!

Знаєш, про що йтиметься, так? Можливо, у твоєму житті теж такий був: кричав через будь-яку дрібну помилку, вимагав робити те, про що ти гадки не маєш, називав дурепою, казав, що твоє місце на кухні...

...і риторично запитував, звідки взагалі такі неадекватні беруться. Останнє дуже хочеться уточнити: це він про себе чи про тебе? Найжахливіше, що ти в усе це повірила. Що у тебе не виходить, що руки із дупи виросли, а очі там і залишилися, що тобі краще було з кухні не вилізати, що таку дуру на дорогу випускати не можна, бо ти й метра не проїдеш... Авжеж, ти повірила, він же інструктор з водіння, тобі ж його в автошколі "видали". Ймовірно, знали, що роблять. Це точно, навчатися у такого - суцільна втіха. Можна собі уявити, з яким нетерпінням ти чекала кожного наступного заняття з водіння і з яким підступним задоволенням він вечорами додавав новий випадок у свіжу главу свого майбутнього бестселера "Як ефективно знизити самооцінку учня та назавжди відбити бажання керувати автомобілем". Якщо тобі здавалося, що це він тільки на тебе так кричав, це означає, що він чудово впорався зі своїм завданням, змусивши тебе повірити в твою виняткову тупість. Але сказати, чому тобі пощастило? Бо ти - не чоловік. Якби ти була чоловіком, він би сказав тобі найбільш принизливу за все твоє життя фразу: що ти водиш машину, як баба. Все, капець. Автор цього тексту так яскраво уявив собі цю картину й подальший розвиток подій, що довелося випити келих заспокійливого. Більше таких жахів не буде, чесно. Давайте поміркуємо...

...чому поганий інструктор з водіння кричить і сердиться?
  1. Тому що він став інструктором внаслідок жахливого випадку і під впливом тяжких життєвих обставин. Взагалі він хотів танцювати в балеті, але живіт не пролізав у пачку. Або мріяв стати дояром-рекордсменом, але перша ж корова, до якої він підійшов у справі, заїхала йому копитом в пах, сказавши людською мовою, що з такими манерами йому треба не вим'я м'яти, а кермо крутити. Прокляла, коротше кажучи. Іншими словами: людина зайнята не своєю справою.
  2. Тому що в нього й так усе погано, а тут іще кожні півтори години в машину сідає невідомо хто переважно жіночої статі, мертво хапається за кермо його машини, забуває натиснути його зчеплення, вбиває його дорогоцінну коробку передач, обливається потом на його водійському місці, при цьому може запізнитися, заплакати, весь час мовчить або весь час говорить, і робить майже все не так, як треба, особливо спочатку. Ну, ви зрозуміли: людину все дратує, бо - читай пункт перший - вона зайнята не своєю справою.
  3. Тому що пункт 1, пункт 2, і грошей мало. Якщо цікаво, почитай, скільки мінімально має заробляти інструктор з водіння ось тут: І уяви собі все це разом, включаючи перелякану тебе за кермом навчальної машини. Хочеться кричати? Коротше кажучи, неспокійна робота.
  4. Тому що всі попередні пункти, плюс іще дуже хочеться всім помститися за те, що життя не слалося. На майбутнє, тим, хто тільки зараз починає вчитися водити машину або збирається зробити це найближчим часом: якщо відчула, що на тобі зриваються просто так, із помсти за своє про..бане життя - розвертайся і йди, за винятком одного випадку. А випадок цей такий: ти - психотерапевт або психолог (можна навіть початківець, не має значення) і тобі потрібні клієнти. Якщо все складеться, зможеш помститися інструкторові під час сеансів психотерапії.
Чому хороший інструктор з водіння НЕ кричить і НЕ сердиться?

Загалом він сердиться, а ще засмучується, буває злим і нервує. Але він не кричить. Він ніколи не скаже тобі, що ти - нездара, що тобі треба не машину, а козу водити, і що тупішої істоти він ніколи не зустрічав. А знаєш, що він скаже? Що загалом усе досить навіть нічого, але треба трішки часу, щоб звикнути; що у тебе виходить не гірше, ніж у інших, а може навіть краще, ніж у декого; що бояться спочатку майже всі; що навіть якщо щось не виходить, то він тут нащо? Правильно, щоб допомогти. І щоб сказати що-небудь смішне і самому пореготати, бо тобі спочатку не до сміху, але потім ти звикнеш і теж будеш анекдоти розповідати. І радіо послухати. Яку пісеньку? Цю? Ні? Не цю? Або цю? Тут праворуч. Або цю? Так, праворуч можна. Червоний? Там зелена стрілка, бачите? То залишати цю пісню?

І ще одне. Цілком можливо, він не пам'ятає, як тебе звати. До нього кожні півтори години в машину нова людина сідає. З кожним учнем (більшість із яких - учениці) треба усміхатися, жартувати, осягати дзен, коли він глухне кожні 30 секунд, їздити зі швидкістю 30 км/год, і вміти не збожеволіти від руху одним і тим самим маршрутом роками. Інструктор з водіння - це як лікар: він знає людей взагалі, і йому зовсім не обов'язково знати обставини життя кожного, щоб добре виконати свою роботу. Печінка - вона й в Африці печінка, а учень за кермом - він... ну, ви зрозуміли.

Мораль сьогоднішньої щемної лекції така: хочеш знайти хорошого інструктора з водіння - шукай людину, яка любить свою роботу й поважає інших людей. І не шкодуй грошей. Серйозно.