Експрес-курс керування

як швидко навчитися керувати автомобілемЕкспрес-курс керування: прискорене навчання керуванню автомобілем

Багато хто хоче швидко навчитися керувати автомобілем. У цьому немає нічого неможливого, але для себе слід визначити, що означає "швидко". Інструктори кажуть, що за кілька занять цілком можливо навчити учня пересуватися одним коротким маршрутом. Але чи можна сказати, що водій-початківець справді опанував навички, які допоможуть йому впевнено почуватися за будь-якої дорожньої ситуації та керувати машиною без стресу? На жаль, ні. Для того, щоб навчитися їздити на машині, потрібен час, впродовж якого учень "наїжджає" певну кількість кілометрів, здобуваючи досвід. Експрес-курс керування пропонує не якусь "скорочену" програму навчання, а регулярні інтенсивні заняття. Завдяки щоденним заняттям справді можна швидко навчитися керувати автомобілем.

Прискорений курс керування підійде тим, хто вже має базові навички керування автомобілем на мкпп або планує навчатися на автомобілі з автоматичною коробкою передач. Курс ефективний у випадках, якщо учневі потрібно найближчим часом "пересісти" на власний автомобіль, або не вистачає впевненості перед складанням іспиту з керування.

Чи реально швидко навчитися керувати автомобілем?

Можна пройти курс навчання керуванню в прискореному режимі, якщо не пошкодувати на це часу та коштів. Секрет успіху такої форми навчання - регулярність. Якщо ви займаєтеся з інструктором з керування щодня, то фактично звикаєте до того, що і в подальшому будете щоденно сідати за кермо.

- Займатися за програмою експрес-курсу керування можна з нуля. Не має значення, чи маєте ви досвід керування автомобілем. Чим частіші й регулярніші заняття, тим швидше ви отримаєте бажаний результат.

- Необхідно пам’ятати, що керування "дається" всім людям по-різному. Хтось впевнено почувається на дорозі буквально за лічені заняття, а комусь потрібні десятки годин, щоб відчути себе вільно на дорозі. Тому тривалість прискореного курсу керування для всіх різна. Але принцип залишається однаковим в усіх випадках: щодня, з перервою, хіба що, на один-два вихідних на тиждень.

- Якщо ви вже маєте навички керування автомобілем та власну машину, ви можете пройти інтенсивний курс навчання водінню на своєму автомобілі. У таких випадках достатньо 5-10 щоденних занять, щоб почуватися впевнено без інструктора з керування.

- Пройти "інтенсив" з навчання керуванню можна також на автомобілі інструктора. Не має значення, чи обрали ви "автомат" або "механіку": заняття з інструктором є безпечнішими та менш стресовими для початківців.

Коли й кому може знадобитися інтенсив з керування?

Експрес-курс керування обирають ті, хто найближчим часом планує почати їздити самостійно на своєму автомобілі. Також прискорений курс керування підходить тим, хто збирається складати іспит з водіння для отримання водійського посвідчення, але з якоїсь причини не може отримати потрібної кількості занять з інструктором в автошколі, не задоволений запропонованим там навчанням або вважає його недостатнім.

Вартість експрес-курсу керування

Вартість занять з керування в рамках експрес-курсу така ж, як і ціна уроків у наших інших програмах навчання. Наші інструктори з водіння займаються з учнями з понеділка до суботи з 7:30 до 21:00, тому кожен учень може підібрати для себе зручний для занять час.

Уроки керування проводяться в місті, в процесі занять ви не просто можете швидко навчитися водити машину, але також обов’язково відпрацьовуєте навички паркування, а також має можливість вивчити потрібні вам маршрути.