Інструктор водіння в Києві - найбільш цивілізований спосіб навчитися пересуванню столичними вулицями без зайвого стресу й паніки. Водіння в місті - основа навчання, що вимагає високої кваліфікації викладача, його готовності до екстремальних ситуацій на дорозі, хорошого технічного стану автомобіля. Ми робимо все для того, щоб заняття з водіння проходили для учня легко, без напруження. Крім їзди по місту, приватний інструктор проводитиме уроки на навчальному майданчику, проведе уроки паркування, розпланує заняття з відновлення навичок керування, допоможе побороти страх водіння в різних дорожніх ситуаціях. Залежно від побажань учня, уроки автокерування проводяться на "механіці" або "автоматі".

Автоінструктори команди StartDrive мають багаторічний досвід роботи з учнями. Будь-кому з них доводилося вчити і тих, хто готувався отримати водійські права у вісімнадцять, і тих, хто вперше сів за кермо після шістдесяти років, чи навіть пізніше. Життєві обставини бувають різні, і наші інструктори з водіння прекрасно це розуміють, намагаючись знайти підхід до кожного учня. Багатьом необхідна не тільки практична допомога інструктора, а й психологічна підтримка - особливо це стосується тих, хто боїться водити машину і не знає, як подолати страх водіння.

Приватний інструктор з водіння автомобіля - оптимальний вибір для тих, хто вже отримав права, але поки не має достатнього досвіду самостійної їзди по місту. Декому потрібні додаткові заняття після автошколи; хтось закінчив автошколу давно, отримав права, але не водив машину тривалий час; хтось займався "на відмінно", але не зміг побороти страх водіння в місті; багато хто потребує додаткових занять з паркування автомобіля... Причин, чому можуть знадобитися індивідуальні уроки водіння, досить багато. У вас, напевне, є своя. Дізнайтеся більше про наших автоінструкторів, ознайомтеся з програмами навчання, які ми пропонуємо, оберіть бажану кількість занять, оплатіть їх зі знижкою - і приєднуйтесь до армії водіїв!

Інструктор з водіння: знайомтеся з тими, хто навчить керувати автомобілем!

Олександр
Олександр

Стаж водіння: 35 років
Стаж роботи інструктором: 5 років
Автомобіль: Nissan Pimera (АКПП)
Переконаний, що для хорошого інструктора немає учня, який не піддається навчанню. Спокій, почуття юмору та індивідуальний підхід до кожного учня гарантовані. Завдяки великому досвіду керування та досвіду викладання вміє передбачити реакції учнів у будь-яких ситуаціях.

Володимир
Володимир

Стаж водіння: 30 років
Стаж роботи інструктором: 3 роки
Автомобіль: Volkswagen Bora (АКПП)
Багато років його робота була пов’язана з автомобілями, але навчати керуванню почав відносно недавно. У новій професії знайшов себе та своє покликання. Як автоінструктор може застосувати не тільки свої навички керування, але також талант психолога та викладача.

Віталій
Віталій

Стаж водіння: 16 років
Стаж роботи інструктором: 8 років
Автомобіль: KIA Rio (МКПП)
Очолює команду інструкторів StartDrive. Проводить заняття на автомобілі учня. Завжди знаходить підхід до учня, допомагає впоратися з хвилюванням, вміє зберігати спокій у будь-якій ситуації на дорозі та навчає водіїв-початків приймати самостійні рішення на дорозі. Завдяки почуттю гумора інструктора заняття минають невимушено та без стресу.

Олександр
Олександр

Стаж водіння: 19 років
Стаж роботи інструктором: 8 років
Автомобіль: Mitsubishi Lancer (МКПП)
Вважає себе вимогливим автоінструктором, суворим до дисципліни. Учні погоджуються із цим визначенням, цінують за вміння давати чіткі пояснення та вимагати виконання поставлених завдань. Результат - великий процент успішного складання іспиту з керування з першого разу.

Станіслав
Станіслав

Стаж водіння: 28 років
Стаж роботи інструктором: 13 років
Автомобіль: Chevrolet Aveo (МКПП)
Власник дуже міцних нервів. Охоче спілкується з людьми. Найскладнішими вважає ситуації, коли учень приходить на заняття без бажання та мотивації вчитися. Готовий навчати учнів будь-якого віку - нещодавно підготував до успішного складання іспиту 74-річну ученицю.

Олександр
Олександр

Стаж водіння: 28 років
Стаж роботи інструктором: 13 років
Автомобіль: Chevrolet Aveo (МКПП)
Отримує задоволення від роботи. Складання іспиту з керування переживає з кожним своїм учнем і завжди радіє хорошим результатам. Ніколи не кричить. Велику увагу приділяє повторенню теорії. Учні заслужено називають Олександра добрим інструктором.