Вивчення будови автомобіля

як перемикаються передачі в машині

Вивчення будови автомобіля для початківців: кому рекомендується?
Навіть якщо ви дівчина з манікюром та йоркширським тер’єром, вам бажано мати хоча б базове уявлення про те, як влаштований автомобіль. Ми не пропонуємо вам вивчати будову автомобілю по картинках. Ми розповімо, як влаштований реальний автомобіль з механічною коробкою передач або на "автоматі". Курс не передбачає, що ви будете самостійно ремонтувати машину, але краще буде, якщо ви знатимете, де у вашій машині двигун, куди заливати рідину для омивача скла і як працюють гальма... Якщо ви вже маєте базове уявлення про те, як влаштований автомобіль, як працює коробка передач в машині й не почуваєтеся початківцем, наш спеціаліст з обслуговування автомобілів також охоче відповість на всі ваші запитання. Ймовірно, вони будуть непростими, але ми впораємося.
Усе про автомобілі для початківців.
Щоб знати не тільки те, де знаходяться в машині педалі, а й розуміти, як вони працюють, важливо дивитися не на стенд чи плакат, а на реальний автомобіль. Також потрібен інструктор, який розуміло - як для "чайників" - пояснить, як влаштований автомобіль.
- Вивчення автомобіля з нуля передбачає заняття на станції технічного обслуговування.
- Під час заняття, присвяченого вивченню будови автомобіля для початківців, учні отримують базове уявлення про те, як працює коробка передач в автомобілі з мкпп, як відбувається перемикання передач в машині з акпп, як працює двигун, чим пояснюється розташування передач і що саме відбувається, коли водій натискає ту чи іншу педаль автомобіля.
- Крім того, наш інструктор ознайомить із базовою інформацією про обслуговування автомобіля, розповість, чому важливо вчасно проводити техобслуговування автомобіля, підкаже, при яких проблемах слід звертатися по технічну допомогу негайно, а з якими проблемами можна без паніки самостійно доїхати до станції техобслуговування.
- При бажанні ви зможете не тільки дізнатися, як влаштований автомобіль, а й ознайомитися з роботою СТО, щоб у майбутньому мати змогу якісно обслуговувати свій автомобіль.
Скільки часу потрібно, щоб ознайомитися з будовою автомобіля?
Курс рекомендується водіям-початківцям, незалежно від статі, які бажають розібратися в роботі автомобіля та розуміти, як поводитися в ситуаціях, коли "щось не працює". Заняття з вивчення будови автомобіля проводить один із наших інструкторів. Вартість заняття тривалістю 90 хвилин - 150 грн.
А якщо у мене ще немає свого автомобіля?
Ми за окрему плату допоможемо підібрати й придбати автомобіль на первинному або вторинному ринку. Якщо ви колись стикалися з необхідністю обрати автомобіль, то знаєте, скільки проблем та неприємних несподіванок можуть очікувати на покупця. Ми допоможемо обрати для вас машину в будь-якій ціновій категорії, попередньо провівши технічну експертизу та перевірку документів.