Паркування для початківців

як навчитися паркуваннюКому рекомендовані заняття з паркування для початківців?
У кожного водія-початківця виникають проблеми з паркуванням. Дехто навчається швидше, комусь потрібно більше часу, щоб навчитися правильно паркуватися. Керування й паркування - поняття буквально нероздільні, адже неможливо їздити в місті й не паркувати автомобіль. Заняття з інструкторами StartDrive передбачають рух у міському трафіку, тому перший досвід паркування учень отримує з перших занять. Для нас важливо навчити вас різних видів паркування - це паралельне паркування, паркування заднім ходом, паркування переднім ходом. Інструктор знайомить учня з правилами паркування для початківців, проводить навчання на майданчику, а також контролює застосування набутих навичок паркування в умовах міста. Паркування автомобіля - одне із найбільш складних завдань для водіїв-початківців. Новачки недостатньо відчувають габарити автомобіля, учневі складно орієнтуватися по дзеркалах під час руху заднім ходом в обмеженому просторі, крім того, постійно присутній страх пошкодити інші автомобілі.
Як правильно паркуватися: заняття для учнів із базовими навичками керування.
Навчання паркуванню вимагає часу й терпіння. Правила та схеми правильного паркування, які учень отримує від інструктора з керування, необхідно багаторазово відпрацьовувати в умовах міста.
- На першому заняття інструктор розповідає базові правила правильного виконання паркування в найбільш поширених ситуаціях. Учень знайомиться з технікою паркування заднім ходом за дзеркалами автомобіля, а також із технікою та правилами паралельного паркування (так званого євро-паркування).
- Далі учень з інструктором відпрацьовує теорію на практиці - на навчальному майданчику та в умовах міста.
- На наступних заняттях з керування учень виконує паркування автомобіля самостійно, інструктор лише дає певні підказки. Вдосконалення навички може потребувати більшого часу.
Скільки уроків паркування потрібно, щоб навчитися паркуватися?
Рекомендується пройти щонайменше 2 заняття за програмою "Паркування для початківців". За цей час можна отримати теоретичні знання та відпрацювати на практиці
- паркування переднім ходом
- паркування заднім ходом
- паралельне паркування (євро-паркування)
Хто навчить паркуванню й скільки коштують заняття?
Вартість одного заняття тривалістю 60 хвилин - від 250 грн. на "механіці" та від 300 грн. на "автоматі".
Заняття проводяться у зручний для учня час. Якщо учень вже має навички керування та хоче займатися на своєму автомобілі, це буде перевагою в навчанні, адже учень зможе комфортніше паркувати автомобіль при самостійному керуванні.
Уроки паркування проводять всі наші інструктори.

Витративши лише кілька годин, ви отримаєте навичку, завдяки якій паркування більше ніколи не буде для вас стресом!