Уроки керування на "автоматі"

як водити машину автоматНавчаємося керуванню на "автоматі": особливості вибору автомобілю для навчання

Перед багатьма учнями постає вибір, а якому автомобілі проходити навчання керуванню: на автомобілі з автоматичною або механічною коробкою передач. Розглянемо переваги й недоліки навчання на машині з акпп.

1. Те, як їздити на "автоматі", учень розуміє буквально з першого заняття, навіть якщо раніше не сидів за кермом. Якщо мінімальний досвід керування вже є, уроки одразу починають в умовах міста.

2. Уроки керування на "автоматі" простіші,бо керування автомобілем з акпп, на відміну від "механіки", значно комфортніше. Не треба думати про те, як правильно перемикати передачі, немає ризику "заглухнути" на світлофорі або при русі під гору.

3. Щоб навчитися керувати автомобілем з автоматичною коробкою передач, треба менше занять,ніж на "механіці". Навчання відбувається швидше, бо період звикання безпосередньо до управління машиною досить короткий. Однак на опанування іншими навичками час все ж таки знадобиться.

4. Перевага уроків керування на автоматі полягає в тому, що учень може більше часу приділяти дорожній ситуації й дорожнім знакам, що для новачків з кермом машини з мкпп являє певну складність.

5. Іноді вартість занять на автомобілі з акпп може бути вищою у порівнянні з машиною на "механіці".

Коли варто обрати для навчання керуванню "автомат"?

На автомобілі з автоматичною коробкою передач зазвичай займаються ті, хто знає, що в майбутньому їздитиме на машині з акпп. У нас заведено вважати, що навчатися краще на "механіці", щоб, за необхідності, мати змогу керувати будь-яким автомобілем. Справді, ті, хто навчався і водив тільки "автомат", не можуть впоратися з "механікою" без додаткового навчання.

В європейських країнах, де все ще більш популярними є автомобілі з механічною коробкою передач, з кожним роком все більше молодих людей отримують водійське посвідчення на керування автомобілем з акпп. У Великій Британії, наприклад,вважається, що навчатися від початку краще на "автоматі", щоб вільно почуватися на дорозі, навчитися відчувати габарити автомобіля й бути готовим до різних дорожніх ситуацій, а в подальшому, якщо буде бажання й необхідність, навчитися керувати автомобілем з мкпп.

І все ж вибір більшість робить, виходячи з особистих обставин: якщо є або планується придбання машини з автоматичною коробкою - навчаються одразу на "автоматі", щоб не витрачати час і нерви.

Ми пропонуємо навчання на автомобілі з автоматичною коробкою передач, обладнаному для занять. Якщо ви вже маєте досвід керування автомобілем і маєте свою машину, наш інструктор може проводити уроки на вашій машині за маршрутами, якими ви плануєте користуватися. З цінами на заняття та знижками ви можете ознайомитися тут.