Керування взимку та за поганої погоди

керування машиною взимкуКерування за поганої погоди

Перший час водії-початківці намагаються їздити за хорошої погоди та в світлу пору доби. З часом, коли навичка вдосконалюється, все частіше трапляються ситуації, коли в дорозі можна опинитися в сильний дощ чи сніг, а також на слизькому через ожеледицю дорожньому покритті. Усе це - фактори, які підвищують аварійність на дорогах. Особливо вони небезпечні для тих, хто за кермом нещодавно. Щоб впевненіше почуватися при керуванні автомобілем за несприятливих погодних умов, ми пропонуємо пройти кілька уроків керування за поганої погоди - взимку і в дощ. Як правило, такі заняття з керування потрібні тим, хто вже має певний досвід самостійної їзди на автомобілі й хоче "відчути" машину в заносі, на мокрій або засніженій дорозі.

Якщо ваші уроки керування відбуваються взимку або навесні, велика ймовірність, що погані погодні умови будуть певною мірою нормою в процесі занять. Але навіть якщо ви пройшли основний курс навчання керуванню влітку або на початку осені, рекомендуємо не пошкодувати кількох годин на їзду з інструктором за поганої погоди.

Школа керування взимку і в дощ

Зимове керування - це певною мірою мистецтво, опанувати яке можна тільки з досвідом. Новачкові значно безпечніше вперше відчути особливості керування автомобіля взимку в присутності інструктора, щоб уникнути аварійних ситуацій в майбутньому.

- Заняття, які ми умовно називаємо "школою зимового керування", проводяться як на автомобілі інструктора (якщо учень проходить основний курс навчання водінню), так і на автомобілі учня, якщо він вже їздить самостійно.

- Керування взимку має особливості в автомобілі з механічною і автоматичною коробкою передач. Тому, якщо ви обираєте заняття на машині інструктора, робить вибір на користь того чи іншого автомобіля, виходячи зі свої реальних завдань.

- Особливість курсу навчання зимовому керуванню полягає в тому, що для занять потрібні відповідні погодні умови. Тому час таких занять планується приблизно, а безпосередньо перед заняттям уточнюється, з огляду на прогноз погоди та ситуацію на дорогах.

- Зважаючи на те, що керування взимку для новачків являє проблему, ми радимо планувати такі заняття всім, незалежно від пори року, коли проходить основний курс навчання, а також включати такі заняття до курсу відновлення навичок керування.

Як довго потрібно вчитися керувати за поганої погоди?

Як і в усьому, що стосується навчання керуванню автомобілем, у цьому питанні важливий досвід. Ми радимо щонайменше один урок пройти за поганої погоди, у дощ, сніг або ожеледицю. Відчувши, як змінюється управління автомобілем на слизькій чи мокрій дорозі, ви будете знати, чого очікувати від автомобіля в дорожній ситуації і як з цією ситуацією впоратися. Краще, якщо таких занять буде кілька.

Вартість та місце занять з зимового керування та керування в дощ

Такі уроки водіння проводяться у звичайних міських умовах. Але для виконання деяких маневрів, для уникнення аварійних ситуацій, інструктор з водіння запропонує майданчик, який відповідатиме необхідності. Вартість заняття з зимового керування за несприятливих погодних умов стандартна. Якщо заняття входить до будь-якого іншого оплаченого курсу, його вартість не відрізняється від вартості інших уроків керування. З нашими цінами та знижками ви можете ознайомитися тут.