Індивідуальні уроки водіння: як почати керувати автомобілем в місті?
Хочете навчитися водити машину, але не можете знайти того, хто навчить безаварійному керуванню? До ваших послуг команда інструкторів по водінню з багаторічним досвідом роботи, обладнаними для навчання автомобілями, міцними нервами, почуттям гумору та щирим бажанням зробити рух на дорогах безпечним. Ми навчаємо тих, хто вже має водійське посвідчення, а також тих, хто планує його отримати й хоче добре підготуватися до практичного й теоретичного іспитів. Наше головне завдання - навчити вас їздити впевнено. Наші інструктори пройшли відповідну атестацію, автомобілі обладнані для навчальної їзди. Ми займаємося з учнями "з нуля" і до рівня вдосконалення навичок керування.
Ми пропонуємо індивідуальні уроки водіння в Києві. Хороший інструктор по водінню - це талан для учня. Від того, хто і як вас навчатиме, залежить те, як у майбутньому ви будете керувати автомобілем. Тому важливо обрати наставника, який розумітиме можливості учня, пропонуватиме адекватні завдання й спокійно реагуватиме на помилки, виправляючи їх та досягаючи потрібного результату. Одне з наших головних завдань - навчити водінню по місту. Навчання керуванню, як і будь-які заняття, вимагають часу, але всі години, присвячені заняттям - це внесок у вашу безпеку на дорозі. Приватний інструктор по водінню надає учневі багато можливостей як під час вибору маршрутів, так і визначенні тривалості уроків.
Щоб задовольнити будь-які потреби наших учнів, ми розробили різні програми занять. Тим, хто ніколи не сидів за кермом, ми пропонуємо водіння авто для початківців. Для тих, хто давно не водив машину, розроблено курс відновлення навичок керування. Тим, хто почувається на дорозі впевненіше, ми допоможемо вдосконалити навички керування. Популярністю користуються уроки парковки, які включені до всіх програм навчання, включно із керуванням автомобілем для початківців. Наша команда інструкторів - це професіонали, для який важливий ваш результат. Бути водієм може кожен. Почніть їздити з нами!
Страх і невпевненість заважають спокійно їздити а кермом? Повірте, ми знаємо, як навчити вас не боятися й приймати правильні рішення на дорозі!

День в автошколі: Німеччина

Лівосторонній рух. Відчуй себе британцем ))

Як правильно крутити кермо. Навчає жінка!

StartDrive: ваш тренер з керування.
Усі люди в різному віці приходять до рішення навчитися водити машину. Комусь навчання дається легко, а дехто витрачає на заняття десятки годин, перш ніж повністю осягне техніку водіння автомобіля. При навчанні керуванню важливо користуватися різними джерелами інформації. Практика водіння по місту, додаткові уроки - це ще не все. Ми рекомендуємо переглядати відеоуроки, в яких показані різні техніки паркування, інші вправи, а також читати блоги, які дають змогу знайти відповіді на різні запитання, починаючи від того, як навчитися водити машину й закінчуючи порадами, які рушати з місця на механіці або як перемикати передачі..
Основою вашого навчання буде водіння з інструктором в Києві, у міському трафіку, до якого ми рекомендуємо звикати з перших занять. На відео-каналі StartDrive ви знайдете додаткові матеріали, які допоможуть навчитися добре водити машину. Головним вашим помічником у навчанні буде саме інструктор з керуванню. Важливо обрати людину, якій ви будете довіряти і яка буде спокійно сприймати ваші помилки. Спочатку їх буде чимало, адже навчитися керуванню в місті не так легко. На кожному кроці (точніше, на кожному кілометрі) водія-початківця очікують чимало труднощів.
Обираючи, де і з ким проходити навчання керуванню, звертайте увагу на кілька важливих моментів. Автомобіль, на якому проводяться уроки, має бути у відмінному технічному стані. У ньому все повинно працювати буквально як годинник. Адже від цього значною мірою залежить і успіх навчання, і безпека учня. Принципово важливо, щоб це був автомобіль з "другими педалями", тобто, дубльованою системою керування у інструктора. Це також питання вашої безпеки. Звертайте увагу і на такі фактори, як включене у вартість занять паливо, можливість обирати тривалість уроків водіння (60, 90, 120, 180) і наявність знижок. Про наші ціни на заняття ви можете дізнатися тут.