Інструктор водіння в Києві - найбільш цивілізований спосіб навчитися пересуванню столичними вулицями без зайвого стресу й паніки. Водіння в місті - основа навчання, що вимагає високої кваліфікації викладача, його готовності до екстремальних ситуацій на дорозі, хорошого технічного стану автомобіля. Ми робимо все для того, щоб заняття з водіння проходили для учня легко, без напруження. Крім їзди по місту, приватний інструктор проводитиме уроки на навчальному майданчику, проведе уроки паркування, розпланує заняття з відновлення навичок керування, допоможе побороти страх водіння в різних дорожніх ситуаціях. Залежно від побажань учня, уроки автокерування проводяться на "механіці" або "автоматі".

Автоінструктори команди StartDrive мають багаторічний досвід роботи з учнями. Будь-кому з них доводилося вчити і тих, хто готувався отримати водійські права у вісімнадцять, і тих, хто вперше сів за кермо після шістдесяти років, чи навіть пізніше. Життєві обставини бувають різні, і наші інструктори з водіння прекрасно це розуміють, намагаючись знайти підхід до кожного учня. Багатьом необхідна не тільки практична допомога інструктора, а й психологічна підтримка - особливо це стосується тих, хто боїться водити машину і не знає, як подолати страх водіння.

Приватний інструктор з водіння автомобіля - оптимальний вибір для тих, хто вже отримав права, але поки не має достатнього досвіду самостійної їзди по місту. Декому потрібні додаткові заняття після автошколи; хтось закінчив автошколу давно, отримав права, але не водив машину тривалий час; хтось займався "на відмінно", але не зміг побороти страх водіння в місті; багато хто потребує додаткових занять з паркування автомобіля... Причин, чому можуть знадобитися індивідуальні уроки водіння, досить багато. У вас, напевне, є своя. Дізнайтеся більше про наших автоінструкторів, ознайомтеся з програмами навчання, які ми пропонуємо, оберіть бажану кількість занять, оплатіть їх зі знижкою - і приєднуйтесь до армії водіїв!

Інструктор з водіння: знайомтеся з тими, хто навчить керувати автомобілем!

Олександр
Олександр

Стаж водіння: 35 років
Стаж роботи інструктором: 5 років
Автомобіль: Nissan Pimera (АКПП)
Переконаний, що для хорошого інструктора немає учня, який не піддається навчанню. Спокій, почуття юмору та індивідуальний підхід до кожного учня гарантовані. Завдяки великому досвіду керування та досвіду викладання вміє передбачити реакції учнів у будь-яких ситуаціях.

Володимир
Володимир

Стаж водіння: 31 рік
Стаж роботи інструктором: 4 роки
Автомобіль: Volkswagen Bora (АКПП)
Багато років його робота була пов’язана з автомобілями, але навчати керуванню почав відносно недавно. У новій професії знайшов себе та своє покликання. Як автоінструктор може застосувати не тільки свої навички керування, але також талант психолога та викладача.

Віталій
Віталій

Стаж водіння: 17 років
Стаж роботи інструктором: 9 років
Автомобіль: KIA Rio (МКПП)
Очолює команду інструкторів StartDrive. Проводить заняття на автомобілі учня. Завжди знаходить підхід до учня, допомагає впоратися з хвилюванням, вміє зберігати спокій у будь-якій ситуації на дорозі та навчає водіїв-початків приймати самостійні рішення на дорозі. Завдяки почуттю гумора інструктора заняття минають невимушено та без стресу.

Руслан
Руслан

Стаж водіння: 9 років
Стаж роботи інструктором: 3 роки
Автомобіль: Mitsubisi Lancer (МКПП)
Вимогливий і впевнений у своїх діях інструктор, добре пояснює всі завдання та вимагає їхнього виконання. Завдяки наполегливості - звичайно, враховуючи щире бажання учня навчитися - досягає відмінних результатів. Впевнений, що багаторазове повторювання всіх дій на дорозі найкраще допомагає водіям-початківцям засвоїти нову навичку.

Віталій
Віталій

Стаж водіння: 30 років
Стаж роботи інструктором: 5 років
Автомобіль: Skoda Octavia A5 (МКПП)
Комунікабельний, уважний до побажань та можливостей учнів, легко знаходить спільну мову з різними людьми, уважний до кожного. Щиро радіє успіхам тих, кого навчає, ніколи не лінується враховувати побажання учня.