Підготовка інструкторів керування

як стати інструктором з навчання керуваннюКурс підготовки інструкторів керування

Ви любите автомобілі? Ви легко знаходите контакт з різними людьми? Вам подобається передавати свій досвід іншим? Ви хочете, щоб рух на дорогах був більш безпечним та готові бути наставник для тих, хто хоче стати хорошим водієм? Команда інструкторів StartDrive - це ваш старт у нову професію. Ми розповімо, як стати автоінструктором та отримати необхідні дозвільні документи, про вимоги законодавства до навчальних автомобілів та процесу занять з учнями. Від вас потрібні бажання навчатися та готовність до психологічних навантажень.

Інструктор з керування - процесія не найпростіша. Це пов’язано з тим,що кожен інструктор щодня має великі психологічні та емоційні навантаження, і при цьому має залишатися доброзичливим, щиро бажати передати свої знання учням.

Хто може навчати керуванню

До осіб, які навчають керуванню, є кілька вимог, передбачених постановою Кабінету міністрів України "Про правила дорожнього руху". У відповідності до законодавства, навчальна їзда на дорогах дозволена тільки у присутності спеціаліста з підготовки водіїв. Таким спеціалістом - тобто, інструктором з водіння - вважається людина, яка пройшла відповідну атестацію, знає, як навчати водити машину та має автомобіль, обладнаний для навчання.

- Щоб стати інструктором з керування, необхідно мати водійські права відповідної категорії та підтверджений стаж керування від 3-х років.

- Знати нормативні документи та мати достатні теоретичні знання.

- Бути готовим опанувати навички, яких не вистачає, в тому числі методику практичного навчання керуванню; знати обов’язки інструктора з керування.

- Дуже важлива якість для спеціаліста, що навчає керуванню - стресостійкість. Правила навчання керуванню, як такі, не являють великої складності. Практика показує, що значно складніше при підготовці інструкторів з керування дається фактор постійного психологічного навантаження при роботі з учнями.

Спеціаліст з підготовки водіїв, або, кажучи простими словами, автоінструктор - непростий, але шляхетний фах. Люди, які обирають цей вид діяльності, роблять свій внесок у безпеку на дорогах. Для нас принципово важливо, щоб люди, які хочуть стати інструктором по водінню та готові навчати керуванню автомобілем, свідомо та відповідально ставилися до своєї роботи, передавали учням повагу до правил, вимагали їхнього дотримання і навчали майбутніх водіїв культурі керування.

Якщо ви хочете спробувати свої сили та стати інструктором по водінню, ми допоможемо отримати базові навички та отримати потрібний досвід. Наявність власного обладнаного для навчання автомобіля не обов’язкова!