Уроки керування для підлітків

підлітки навчаються водінню автомобіляУроки керування для підлітків: підготовка до отримання прав.
В європейських країнах навчання керування починають в підлітковому віці, щоб отримати права, щойно це буде можливо за законодавством. В Україні навчатися керуванню можна з 16-ти років, а стати власником водійського посвідчення можна у 18. В Україні практика підготовки до отримання прав до вісімнадцяти років стає все більш популярною, хоча до європейських показників нам у цьому плані далеко - у західних країнах права отримують у 18-19 років більшість молодих людей. Навчання підлітків має кілька особливостей через юний вік учнів та їхню схильність недооцінювати свої можливості. Однак є й переваги навчання керуванню в підлітковому віці. Чим раніше людина починає вчитися керувати автомобілем, тим легше вона опановує новою навичкою і тим менше часу їй потрібно безпосередньо на навчання. Втім, щоб довести навичку керування до автоматизму, молодим людям теж потрібен час - і це обов’язково потрібно враховувати.
Як проходять уроки керування для підлітків?
Підлітки можуть навчатися керуванню з 16-ти років тільки на спеціально обладнаному автомобілі й лише у супроводі атестованого інструктора. Навчатися можна як на "механіці", так і на "автоматі". Отже, тобі вже є 16 і ти хочеш навчитися керувати...
- Навіть якщо дорослі вже пару разів давали тобі можливість сидіти за кермом, заняття почнуться на закритому навчальному майданчику. Займатися ти будеш тільки на спеціально обладнаному автомобілі. Кількість занять визначається індивідуально, як і те, скільки часу потрібно провести на навчальному майданчику. Скоріше за все, майданчик - це не надовго :)
- Під час першого заняття з інструктором ти обговориш мінімальну рекомендовану кількість занять.
- Опанувавши базові навички керування автомобілем, ти почнеш їздити менш завантаженими вулицями міста.
- З кожним наступним заняттям завдання буде ускладнюватися.
- Паралельно ти опануєш навички паркування та інші необхідні для безпечного руху знання.
- Ми радимо тобі пройти кілька індивідуальних занять з теорії керування.
- Їздити на будь-якій іншій машині, крім обладнаної для навчання, тобі не рекомендується до моменту отримання прав. Щойно ти їх отримаєш, ми з радістю проведемо з тобою ще кілька занять без літери "У" на автомобілі!
Як довго потрібно навчатися підлітку, щоб підготуватися до отримання прав?
Для підготовки до отримання прав з 16-ти років ми радимо мінімум 10 занять від 60 хвилин. Однак кількість занять визначається індивідуально, залежно від того, наскільки швидко учень засвоює навичку керування автомобілем.
Вартість і тривалість занять з керування для підлітків
Для підготовки до отримання прав з 17 років ми рекомендуємо 10-15 занять тривалістю від 60 хвилин.
Вартість одного заняття тривалістю 60 хвилин - від 250 грн. на "механіці" та від 300 грн. на "автоматі"
При оплаті повної програми навчання надається знижка. Докладніше про ціни та знижки ви можете прочитати тут.
Водити машину - велика відповідальність. Ми допоможемо тобі керувати автомобілем безпечно і приймати правильні рішення на дорозі!