Уроки керування для жінок

як навчитися водити машину жінціУроки керування автомобілем для жінок: ефективна методика

Ми не віримо в те, що чоловіки водять машину гірше за чоловіків. Але ми точно знаємо, що жінкам зазвичай потрібно більше часу, щоб стати хорошим водієм, особливо це стосується керування автомобілем з механічною коробкою передач. Уроки керування для жінок не відрізняються нічим від занять з керування, які проходять чоловіки. Різниця лише в тому, що інструкторові часом потрібно трішки більше такту, терпіння й розуміння при навчанні жінок, адже на представницю прекрасної статі голос підняти не можна. Наші інструктори на заняттях голос не підвищують взагалі, а уроки керування для жінок проводять зі знанням психології та чітким розумінням особливостей опанування нової навички жінками - водіями-початківцями.

Жінки частіше обирають навчання на автомобілі з "автоматом", адже в майбутньому планують водити саме машину з акпп. Це значно прискорює процес навчання, бо немає періоду звикання до перемикання передач, як на "механіці".

Як навчитися водити машину жінці

Чимало жінок хвилюються ще перед початком занять, бо думають, що їм буде складно впоратися з автомобілем, бояться інших машин на дорозі, почуваються невпевнено, можуть розгубитися в непередбачуваних ситуаціях.

- При виборі занять з керування на машині з акпп уроки зазвичай починають одразу в умовах міста, або - якщо в цьому є необхідність - на навчальному майданчику.

- Якщо ви обрали заняття на автомобілі з механічною коробкою передач і не маєте досвіду керування, перші уроки проходитимуть на навчальному майданчику, і лише потім ви зможете виїхати на дорогу з міським трафіком. Можливо, заняття на майданчику здаватимуться нудними, але це необхідно, щоб гарантувати більш безпечне та комфортне керування в місті.

- Інтенсивність занять залежить від потреб учениці: дехто віддає перевагу заняттям щодня або через день, багато хто відвідує заняття з інструктором з керування один-два рази на тиждень.

- Обов’язково повторіть правила дорожнього руху. Зазвичай ті, у кого є водійські права, але немає досвіду водіння, забувають навіть основні правила. Перед початком занять необхідно освіжити знання з теорії.

Навчатися довго чи дуже довго?

Усе залежить від індивідуальних факторів, серед яких - не тільки приналежність до жіночої статі, але й вік. Ті, хто вперше сідає за кермо у 40-50 років, навчаються довше, ніж ті, хто почав водити у 18-25. Цей принцип, до речі, діє і серед чоловіків. Тому чим раніше ви замислилися над тим, щоб сісти за кермо, тим швидше починайте реалізовувати своє бажання.

Швидкість навчання, як уже було сказано, залежить від того, на якому автомобілі ви навчаєтеся: на "автоматі" чи на "механіці". На машині з акпп навчання відбувається значно швидше, але, у випадку необхідності ви не зможете "впоратися" із машиною на "механіці". Про вибір автомобіля для навчання читайте тут.

Вартість навчання керуванню

Стандартна вартість одного заняття тривалістю 90 хвилин - від 300 грн. Сплачуючи за кілька занять одразу, ви отримуєте знижку. Також ми надаємо можливість придбати сертифікати на будь-яку кількість занять, які стануть хорошим подарунком людині, котра давно хотіла навчитися водити машину.