Відновлення навичок керування

як відновити навички керуванняКурс відновлення навичок керування: заняття для тих, хто давно не сідав за кермо.
Напевне багатьом відома така ситуація: водійські права були одержані кілька років тому, після занять з інструктором водіння більше сідати за кермо практично не доводилося, але тепер виникла необхідність відновити навички керування автомобілем. Починати їздити заново - не просто складно, але й страшно. Особливо невпевнено почуваються ті, хто хоче відновити навички керування автомобілем з механічною коробкою передач (мкпп). Професійний інструктор з керування - саме та людина, яка допоможе швидко відновити втрачені навички, адаптуватися до ситуації на дорозі, пригадати привила дорожнього руху та почуватися за кермом впевнено. Навички керування автомобілем втрачаються досить швидко, особливо якщо водій-початківець не встиг довести їх до автоматизму після курсу навчання. Заняття з інструктором з відновлення навичок керування для когось можуть виявитися фактично уроками з нуля, а для когось - коротким періодом відновлення знань.
Як відновити навички керування?
- Під час першого заняття з інструктором ви визначаєте, наскільки сильно все забули й обговорюєте мінімальну рекомендовану кількість занять з відновлення навичок керування.
- Згадавши базові навички керування автомобілем, ви починаєте рух менш завантаженими вулицями міста.
- З кожним наступним заняттям завдання ускладнюється, ви вже їздите вулицями з більш інтенсивним рухом.
- Паралельно ви відновлюєте навички паркування, можливо, чогось навчаєтеся "з нуля" і здобуваєте інші необхідні для безпечного руху знання.
- Якщо виникає необхідність, ви можете окремо пройти кілька індивідуальних занять з теорії, щоб пригадати правила дорожнього руху.
- Мінімальний рекомендований курс відновлення навичок керування рекомендується пройти на спеціально обладнаному навчальному автомобілі.
За наявності власного автомобіля, ви можете відновлювати навички керування на ньому, однак тільки після того, як інструктор з керування визнає ваші навички достатніми для цього.
Як довго потрібно відновлювати навички керування автомобілем?
Цей курс навчання ми радимо тим, хто вже має водійські права, керував автомобілем раніше, але не має стійких навичок. Рекомендований мінімум для відновлення навичок керування - 10 занять тривалістю від 60 хвилин.
Ціни та знижки при замовленні сертифікату на повний курс навчання за програмою відновлення навичок керування ви можете дізнатися тут.
Ви також можете познайомитися з інструкторами, які допоможуть вам відновити навички керування.
Час і гроші, витрачені на навчання водінню - це ваш внесок у власну безпеку на дорозі!